درباره ما

کلیسانت از سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را در ایران و در بین ایرانیان آغاز کرده است.هدف ما بشارت ، تاسیس کلیسا ، خدمت و یاری دادن مسیحیان ایرانی و افغان در شاگردی عیسای مسیح است .ما مسیحیانی غیرفرقه ای ، پروتستان و بشارتی هستیم و مشتاق شناساندن عیسی مسیح و اعلام پیغام او در هر جای سرزمین ایران و خاورمیانه میباشیم و آماده خدمت به همه کسانی که مشتاق شناختن عیسی مسیح و ایمان به او بعنوان خداوند و نجات‌دهنده خود و پیروی او هستند میباشیم.

رویای ما

رساندن پیغام خوش انجیل به ایرانیان در سرتاسر سرزمین ایران و ورای آن ، شاگردسازی و تاسیس کلیسا میباشد، تا ایماندارانی متعهد و خادمینی امین برای پیشبرد ملکوت خدا تربیت نماییم.

ما چکاری انجام میدهیم؟

هدف ما بشارت ، تاسیس کلیسا ، خدمت و یاری دادن مسیحیان ایرانی و افغان در شاگردی عیسای مسیح است .ما مسیحیانی غیرفرقه ای ، پروتستان و بشارتی هستیم و مشتاق شناساندن عیسی مسیح و اعلام پیغام او در هر جای سرزمین ایران و خاورمیانه میباشیم و آماده خدمت به همه کسانی که مشتاق شناختن عیسی مسیح و ایمان به او بعنوان خداوند و نجات‌دهنده خود و پیروی او هستند میباشیم.

باور و ایمان ما

ما به خدای واحد حقیقی ، تثلیث اقدس یعنی پدر، پسر و روح القدس که سه شخص متمایز و هر یک خدای کامل و حقیقی و در ذات همانند؛ به عنوان یک خدا و نه سه خدا

...

حقیقت را پیدا کن

این عیسی که ۲۰۰۰ سال از ولادتش می‌گذرد و قلب میلیون‌ها انسان را تسخیر کرده‌، کیست‌؟ چرا تولد مسیح اینقدر اهمیت دارد و به‌عنوان بزرگترین عید مسیحیان جهان به شمار می‌آید؟ مگر در تولد مسیح چه واقعۀ مهمی رخ داده است و میلاد او بر سایر تولدهای دیگر چه امتیازی دارد؟

در حقیقت باید گفت که در تولدهای انبیاء و سایر بزرگان‌، شاهد به‌دنیا آمدن انسانها هستیم‌، ولی در تولد مسیح‌، این خدا بود که مستقیماً خود را به این جهان آشکار کرد. بنابراین‌، تولد مسیح یعنی تجسم خدا در این جهان و ظاهرشدن او به دنیا و یا ورود خالق در میان مخلوقات‌. بزرگترین پیام و مژده انجیل این است که خدا به دنبال انسان آمده است‌. این موضوع مهم‌ترین تفاوت میان مسیحیت و سایر مذاهب و آئینهای دیگر را روشن می‌کند. مذاهب می‌گویند که انسان باید به سوی خدا برود، ولی انجیل می‌فرماید که خدا در جستجوی انسان پیشقدم شده است‌. خدا همچون چوپان نیکویی که بدنبال گوسفند گمشده‌اش می‌گردد، به این جهان آمد تا انسانهای گمشده را جستجو کند و نجات بخشد. این مهم‌ترین مفهومِ تجسم خدا و عید کریسمس می‌باشد. ولی آیا منطقی است که خدا جسم بپوشد؟ چرا واقعاً لازم بود که خدا خود را به صورت انسان ظاهر سازد؟ دلایل تجسم خدا به این جهان چه می‌باشد؟